Eindhoven Evden Eve Nakliyat

Biz E.CEMTRANS olarak tecrübeli bir firmayız ve sektörde profesyonel olarak anılmak içini işimizi layığıyla yapıyor ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. 

Türkiye'den Avrupa'ya veya Avrupa'dan Türkiye'ye evlerini taşıması gereken kişilerin bulunduğu bu sıkıntılı durumu aşabilmesi için profesyonel ve eğitimli bir ekip ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

Eindhoven Evden Eve Nakliyat hizmetiyle sizlere 25 yıldır sorunsuz hizmet veriyoruz ve tüm gümrük işlerini biz hallediyoruz. Nakliyat işinde 25 yıldır tecrübeli kadromuz ile eşyalarınızı güvenli bir sekilde taşımaktayız. Nakliyat firmaları arasında en kaliteli paketleme ve ambalajlama ürünleri kullanarak eşyalarınızı güvence altına almaktayız.

Güvenli Hizmet İçin Sigortalı Nakliyat

Firmamız Türkiye'den Avrupa'ya, Avrupa'dan Türkiye'ye Evden Eve Nakliyat hizmeti vermektedir. Bu hizmetimizin dışında şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, depolama, sigortalı nakliyat alanlarında da hizmet gerçekleştirmekteyiz. Yenilenmiş ve geniş araç filomuz ile müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. 

Hızlı Nakliyat

Uluslararası Nakliyatta SİGORTALI ve TÜM GÜMRÜK İŞLEMLERİ bize ait olmak üzere kapıdan kapıya servis hizmeti veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere güler yüzlü personellerimiz ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Evlerinizi ve eşyalarınızı güvenle bizimle taşıyabilirsiniz.

ecem_logo_white.png
Firmamız E.CEM TRANS her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini TÜRKİYE ve HOLLANDA çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm hollanda evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

MEHMET NURİ YÜKSELOĞLU
CEMTRANS 27 ULUSLARARASI TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET