Hizmet Politikamız

Nakliyat sektörünün lideri olan E.CEMTRANS VOF firmamız uyguladığı müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası ile rakiplerimize örnek olmaya devam etmektedir. Dinamik bir ekip ile hizmet vermekte ve hizmet kalitemizi her zaman üstün tutmaya ve bir adım öne götürmeye çalışmaktayız. Bu amaçla araştırmaya ve teknolojiyi de yakından takip etmeye devam etmekteyiz. Her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve onların eşyalarının büyük bir titizlikle güvende olarak nakliyesinin gerçekleşeceğinden emin olmalarını sağlamaktayız.

Biz E.CEMTRANS olarak tecrübeli bir firmayız ve sektörde profesyonel olarak anılmak içini işimizi layığıyla yapıyor ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. 

Türkiye'den Avrupa'ya veya Avrupa'dan Türkiye'ye evlerini taşıması gereken kişilerin bulunduğu bu sıkıntılı durumu aşabilmesi için profesyonel ve eğitimli bir ekip ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

Hollanda Evden Eve Nakliyat hizmetiyle sizlere 25 yıldır sorunsuz hizmet veriyoruz ve tüm gümrük işlerini biz hallediyoruz. Nakliyat işinde 25 yıldır tecrübeli kadromuz ile eşyalarınızı güvenli bir sekilde taşımaktayız. Nakliyat firmaları arasında en kaliteli paketleme ve ambalajlama ürünleri kullanarak eşyalarınızı güvence altına almaktayız.

ecem_logo_white.png
Firmamız E.CEM TRANS her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini TÜRKİYE ve HOLLANDA çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm hollanda evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

MEHMET NURİ YÜKSELOĞLU
CEMTRANS 27 ULUSLARARASI TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET