Hakkımızda

 

Zamanın kıymetini bilen bir firma olarak müşterilerimizin zaman kaybı yaşamasını önlemek başlıca amaçlarımızın başında gelmektedir. Bu yüzden de planlı çalışmaktayız. Nakliyat yapılırken mutlaka yetkili arkadaşlarımız ile koordineli olarak hareket etmekte ve taşınma sırasında zaman kaybı yaşanmasını önlemekteyiz. Ayrıca eşyaların güvende taşınması için en önemli noktanın paketleme ve ambalajlama olduğunun da farkındayız. Bunun için de TSE standardında kaliteli malzemeler kullanmakta ve dikkat etmekteyiz.

Nakliyat sektöründe lider firması olmamızın başlıca sebeplerinden biri de dinamik bir ekip ile rakiplerimize örnek olacak kalitede hizmet vermemizdir. Geniş kadromuz ile bireylerin olduğu gibi kurumsal ihtiyaçlarınız için yılın her günü kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız teknolojiyi yakından takip etmekteyiz ve sahip olduğumuz tüm ekipman ve araçların bakımlarını yapmakta ve tüm belgelere sahip olmasını sağlamaktayız.  Araç filomuzu düzenli olarak yenilemekte ve eşyaların koruma düzeyini arttırmaktayız. 

E.CEM TRANS olarak nakliyat ihtiyaçlarınız için size özel çözümler üretirken bunun uygun maliyetli olması için düşük kar marjı ile hizmet vermekteyiz. Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekteyiz. Her nakliyatımızı sigorta kapsamında yapmakta ve istenmeyen bir kaza olması halinde bunun sıkıntı yaratmasını önlemekteyiz.

Taşınma stresi yaşamadan, yorulmadan, ev ve ofislerinizi taşımanız gerektiğinde bunun için üstün kalitede hizmeti alabilmenizi sağlamaktayız. Size özel çözümlerimizi öğrenmek için Türkiye ve Hollanda lokasyonlu telefonlarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

 

 

E.CEM TRANS Hollanda Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde İLK TERCİH!

ecem_logo_white.png
Firmamız E.CEM TRANS her geçen gün kalitesine kalite katarak hizmetlerini TÜRKİYE ve HOLLANDA çapına yaymayı başarmıştır. Verilen hizmetlerde üstün kalite ön planda olup, sizlerin tüm hollanda evden eve nakliyat hizmetlerinde yanınızdadır.

MEHMET NURİ YÜKSELOĞLU
CEMTRANS 27 ULUSLARARASI TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET